PRODUKCJA

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
OBRÓBKA
Obróbka ręczna jest procesem przetwarzania surowca w produkt finalny. Ma na celu nadanie przedmiotom żądanych kształtów, wymiarów oraz poprawę jakości powierzchni. Mimo znacznego postępu w dziedzinie mechanizacji i automatyzacji procesów wytwarzania obróbka ręczna nie straciła na znaczeniu. Często precyzyjna obróbka przy użyciu maszyn jest zbyt kosztowna lub wręcz niemożliwa, w takich wypadkach z pomocą przychodzi nasza wykwalifikowana kadra, która sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom.
MONTAŻ
Profesjonalny montaż produktu z wielu elementów składowych jest równie istony jak sam proces wytwórczy poszczególnych komponentów. Przykładamy ogromną uwagę do jakości naszych usług. Proces montażowy powstaje w oparciu o dokumentację dostarczoną przez kontrahentów lub jest tworzony zgodnie z ich zaleceniami. Gwarancję spełnienia wszelkich wymogów zapewnia nasz dział kontroli jakości.
PAKOWANIE
Sposób zapewnienia bezpiecznej dostawy towarów do ostatecznego konsumenta w dobrym stanie i przy najniższych kosztach. Jest to umieszczenie artykułu w opakowaniu chroniącym go przed działaniem czynników zewnętrznych, a także na nadaniu mu określonej formy przestrzennej. Procesy te wykonujemy oddzielnie lub w jednej linii pakującej.